Філософський Сад. Епізод XXI. Заробляти, міркуючи. Розмова Андрія Мельника та Демьяна Ом.
Play • 1 hr 26 min

Філософський Сад. Епізод 21.
Заробляти, міркуючи.
Розмова Андрія Мельника та Демьяна Ом.

Життя людини
— дорога зі своїми поворотами та перехрестями, підйомами та спусками. Протягом всього шляху ми ставимо цілі, які допомагають переходити у більш зрілий стан. Погодьтеся, перспектива прожити все життя на одному рівні свідомості не дуже радує.

Такий інструмент, як розум, мислення, допомагає у розвитку. Людина пізнає свій внутрішній світ, який перегукується зі світом зовнішнім, з соціумом. В процесі цього пізнання поступово формується та розкривається особистість.

Про це і не тільки у сьогоднішньому «Філософському Cаду» говорили: його автор Дем'ян Ом та Андрій Мельник, підприємець і засновник COWOGURU.

Більше слухайте в подкасте.

Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять із людьми бізнесу?». Як і чому люди стають поціновувачами культури, як долучаються до діалогу з людьми мистецтва про шедеври музики чи живопису, театру чи літератури. https://culturalhub.org/filosofskyi-sad/


Жизнь человека
— длинный путь с множеством поворотов и перекрестков, подъемов и спусков. Преодолевая его, мы ставим цели, которые помогают переходить в более зрелое состояние. Согласитесь, перспектива прожить всю свою жизнь на одном уровне осознанности не очень радует.

Особенно способствует развитию такой инструмент, как мышление. С его помощью человек познает свой внутренний мир. Далее — мир внешний. В частности — взаимодействие в социуме. В процессе такого познания постепенно формируется и раскрывается личность.

Об этом и не только в сегодняшнем «Философском Саду» говорили его автор Демьян Ом и Андрей Мельник, предприниматель и основатель COWOGURU.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu