Філософський Сад. Епізод XI. Про науку, що зветься життям. Розмова з Сергієм Кутовим та Дем’яном Ом.
Play • 1 hr 17 min

Філософський Сад. Епізод XI.
Про науку, що зветься життям.
Розмова з Сергієм Кутовим та Дем’яном Ом.

Сьогодні польотом у космос вже нікого не здивуєш. Навіть відпустку на Марсі теоретично можна організувати. Що потрібно для польоту на Марс? Від клієнта — гроші, від виконавця — знання.

Знання — найцінніший капітал. В «Ноосфері», організації, що сприяє акумуляції, використанню і поширенню знань, про це дуже добре знають. В Асоціації популяризують науку і науковий тип мислення, об'єднують фахівців і вчених з різних сфер. Якщо коротко: тут створюють нові шляхи взаємодії освітнього сектору та бізнесу.

Про інтелект та процес пізнання життя і світу поговорили Сергій Кутовий, директор з інновацій у «Ноосфері», та автор «Філософського Саду» Дем'ян Ом.
____
Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять із людьми бізнесу?». Як і чому люди стають поціновувачами культури, як долучаються до діалогу з людьми мистецтва про шедеври музики чи живопису, театру чи літератури.

https://culturalhub.org/filosofskyi-sad/

Разговор с Сергеем Кутовым и Демьяном Ом
Про науку, что жизнью зовется.

Полетом в космос сегодня никого не удивишь. Даже полет в отпуск, скажем, на Марс, теоретически уже можно воплотить.  Ведь, что нужно для этого нужно? От клиента — деньги, от исполнителя — знания.

Знания — самый ценный капитал. В «Ноосфере», организации, способствующей аккумуляции, использованию и распространению знаний, это знают очень хорошо. Ассоциация популяризирует науку и научный тип мышления, объединяет специалистов и ученых из разных сфер. Если коротко, здесь создают новые пути взаимодействия образования и бизнеса.

Про интеллект, процесс познания жизни и мира поговорили Сергей Кутовой, директор по инновациям в «Ноосфере» и Демьян Ом, автор «Философского Сада».

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu