Філософський Сад. Епізод II. Про відносини мистецтва та бізнесу. Віч-на-віч з Миколою Демченком та Дем’яном Ом.
Play • 1 hr 19 min

Філософський Сад.
Епізод II. Про відносини мистецтва та бізнесу.
Віч-на-віч з Миколою Демченком та Дем’яном Ом.


Чи може бізнес існувати без мистецтва? А мистецтво без бізнесу? Ці питання міг би поставити Гамлет, але сьогодні у
«Філософському Саду» їх ставлять Дем’ян Ом, автор проєкту та засновник Universal Open University, і Микола Демченко, співзасновник юридичної компанії «Праве Діло», ініціатор створення Асоціації випускників Києво-Могилянської бізнес-школи.

Приєднуйтеся та дізнайтеся, куди ж віднесла наших співрозмовників течія глибокої та відвертої бесіди про відносини мистецтва та бізнесу.

Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять із людьми бізнесу?». Як і чому люди стають поціновувачами культури, як долучаються до діалогу з людьми мистецтва про шедеври музики чи живопису, театру чи літератури.

https://culturalhub.org/filosofskyi-sad/

Читайте тези: https://creativity.ua/filosofskyi-sad/

Зробіть свій внесок в краудфандінг кампанію — ми готуємо англійську версію тез, щоб голоси українських мислителів прозвучали в Європі: https://biggggidea.com/project/filosofskij-sad-dialogi-pro-ukransku-kreativnu-ekonomiku/

____
Озвучивая мысли бизнеса.

Может ли бизнес существовать без искусства? А наоборот? Эти вопросы мог бы задать Гамлет, но сегодня об этом говорили Демьян Ом, создатель «Философского Сада», и Николай Демченко, сооснователь юридической компании «Правое дело», инициатор создания Ассоциации выпускников Киево-Могилянской бизнес-школы.

Присоединяйтесь к разговору и узнайте, куда может унести двух глубокомыслящих людей мирное течение размышлений.

Больше о языке искусства и бизнеса, а также институте меценатства слушайте в новом подкасте "Философский Сад"

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu