Філософський Сад. Епізод X. Про довіру, свободу і відповідальність. Розмова з Андрієм Мельником та Дем’яном Ом
Play • 1 hr 22 min

Філософський Сад. Епізод X.
Про довіру, свободу і відповідальність.
Розмова з Андрієм Мельником та Дем’яном Ом.


У
бізнесі існує поняття чайка-менеджменту. Якщо проаналізувати поведінку чайки, можна помітити наступне: чайка прилітає, істерить, випорожнюється і летить геть. Менеджер, який підходить до роботи, несучи попереду себе власне его, робить приблизно те ж саме. Ніхто в цьому процесі — ані сам менеджер, ані його колеги — від цього щасливим не стає.

Аби зменшити ризик появи таких чайка-менеджерів, люди почали робити бізнес… на знаннях. Точніше, на тому, аби передавати знання, займатися просвітництвом, розвивати науку й культуру. Від цього виграє кожен, адже суспільне благо — воно і моє, і твоє, і он того хлопця.

Розвитком мислення як базової навички, необхідної для гармонійного та наповненого життя, займаються, зокрема, в школі COWOGURU. Засновник інституції та підприємець Андрій Мельник та автор «Філософського Саду» Дем’ян Ом подискутували про ведення бізнесу в українських реаліях, про відповідальність, персональний розвиток і взаємодію з навколишнім світом.
____
Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять із людьми бізнесу?». Як і чому люди стають поціновувачами культури, як долучаються до діалогу з людьми мистецтва про шедеври музики чи живопису, театру чи літератури. https://culturalhub.org/filosofskyi-sad/

Читайте тези тут: https://creativity.ua/filosofskyi-sad/

Зробіть свій внесок в краудфандінг кампанію — ми готуємо англійську версію тез, щоб голоси українських мислителів прозвучали в Європі: https://biggggidea.com/project/filosofskij-sad-dialogi-pro-ukransku-kreativnu-ekonomiku/

____
О доверии, свободе и ответственности

Беседа с Андреем Мельником и Демьяном Ом

В бизнесе существует такое понятие как «чайка-менеджмент». Если проанализировать поведение этой птицы, можно заметить следующее: чайка прилетает, истерит, гадит и улетает.

Менеджер, который подходит к своей работе, неся, в первую очередь, свое эго, делает приблизительно то же. Никто от этого не счастлив — ни сам менеджер, ни его коллеги.

Чтобы уменьшить риск появления таких чайка-менеджеров, люди стали делать бизнес... на знаниях. Точнее, на возможности передавать знания другим, заниматься просвещением, развивать науку и культуру. По большому счету от этого выигрывает каждый, ведь общественное благо — оно и мое, и твое, и вон того парня.

Развитием мышления, как базового навыка, который необходим для гармоничной и наполненной жизни, например, занимаются в школе COWOGURU.

Основатель школы и предприниматель Андрей Мельник вместе с автором «Философского Сада» Демьяном Ом поговорили о ведении бизнеса в украинских реалиях, об ответственности, персональном развитии и взаимодействии с окружающим миром.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu