Mental Health. Епізод 1. Михайло Рябоконь та Дем’ян Ом.
Play • 39 min

Mental Health. Подкаст про позитивне мислення.
Епізод 1. Михайло Рябоконь та Дем’ян Ом.

Про критичне мислення.
Про планетарну свідомість.
Про наставництво.
Про кохання.

Навіщо ми робимо марафон:
1. Ми хочемо під час пандемії підтримати в вас дух Positive Thinking, сміливість мислити позитивно.
2. Ми хочемо практикувати критичне мислення в прямому ефірі разом з вами. Знаючи, що ви на нас дивитеся.
3. Ми хочемо залишатися здоровими ментально і жити цікаво!

У всіх героїв подкасту є досвід бути наставником, давати енергію.
І є досвід вбирати енергію наставника.
Ми хочемо поділитися позитивними емоціями і надихнути вас шукати і берегти свого Учителя. Того, хто зуміє наблизити вас до справи вашого життя.

Засвоївши знання Учителя, ви повинні продовжити рух вперед, ні в якому разі не залишаючись в його тіні. Ваша мета — перевершити своїх наставників майстерністю і блискучими успіхами… Роберт Грін. Мастер Гри. Mastery

У студії Cultural Hub, OURadio та Відкритого Університету U, в гостях у Дем’яна Ом сьогодні Михайло Рябоконь, Голова правління Асоціації Ноосфера.

Історична довідка:

Як асоціація Noosphere сформувалась юридично чотири роки тому, але сам рух зародився ще у 2012 році завдяки ініціативі Макса Полякова. Серійний підприємець, у якого на рахунку не один успішний екзит — від продажу власних компаній до IPO, є не просто євангелістом філософії українського вченого Володимира Вернадського, а й активним практиком вертикальної інтеграції знань згідно тріаді «філософія-наука-бізнес». Якщо говорити простою мовою, то перш, ніж починати нову справу, потрібно відповісти на філософське питання «навіщо?». Потім необхідно провести наукові дослідження і вже базуючись виключно на наукових знаннях, а не припущеннях або допущеннях, починати операційну діяльність.
Так склалося, що подібний підхід, який використовується Максом Поляковим, знайшов відгук у великої кількості топ-менеджерів різних компаній в різних сферах: від IT до космічної галузі. Спочатку керівники просто ділилися своїми знаннями в цьому колі, потім прийшло розуміння, що організацію можна буде масштабувати.
В результаті ми зареєстрували Асоціацію Noosphere — некомерційну добровільну громадську організацію в сфері наукових досліджень і підвищення інформованості (обізнаності) суспільства. Її мета — сприяння становленню, використання і поширення знань, а також підвищення престижності науки, об’єднання фахівців у сфері науки і розвитку наукових досліджень в Україні на рівні світових стандартів.


Підтримати OURadio ви можете вільним фінансовим внеском
І насолоджуйтеся контентом, який ми створюємо для вас.
https://secure.wayforpay.com/payment/s2a2e82f9c7b0

Автор проекту Demyan Om.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu