Філософський Сад. Епізод IX. Про свободу і творчість у бізнесі. Бесіда з Дмитром Маленком та Дем’яном Ом.
Play • 1 hr 5 min

Філософський Сад. Епізод IX.
Про свободу і творчість у бізнесі.
Бесіда з Дмитром Маленком та Дем’яном Ом.

Спілкуватися з математиками, інженерами та іншими представниками технічної сфери для гуманітарія — ніби сісти не в той трамвай. Здавалося б, знайомий вид транспорту, але чомусь їде по воді, а за вікнами взагалі — Африка. Їхні погляди на життя часом зовсім відрізняються від світогляду людей з гуманітарними нахилами. Це робить комунікацію і взаємодію ще цікавішою, адже різноманітність дарує нові вектори руху та розвитку.

«Філософський Сад» завжди прагне генерувати, збирати та транслювати нові думки, досліди та висновки. Дискусія про свободу і творчість у бізнесі між Дем’яном Ом, автором проєкту «Філософський Сад», та IT-підприємцем, засновником компанії Points Дмитром Маленком спонукала до нових пошуків та відкрила ряд запитань.

Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять із людьми бізнесу?». Як і чому люди стають поціновувачами культури, як долучаються до діалогу з людьми мистецтва про шедеври музики чи живопису, театру чи літератури.

https://culturalhub.org/filosofskyi-sad/

Читайте тези тут: https://creativity.ua/filosofskyi-sad/

Зробіть свій внесок в краудфандінг кампанію — ми готуємо англійську версію тез, щоб голоси українських мислителів прозвучали в Європі: https://biggggidea.com/project/filosofskij-sad-dialogi-pro-ukransku-kreativnu-ekonomiku/
____
Свобода и творчество в бизнесе

Беседа с Дмитрием Маленко и Демьяном Ом

Общаться с математиками, инженерами и другими представителями технической среды для гуманитария — словно сесть не в тот трамвай. Вроде бы знакомый вид транспорта. Только едет он по воде и, вообще, за окнами почему-то Африка.

Их взгляды на жизнь совершенно отличаются от мировоззрения людей с гуманитарным складом ума. С другой стороны, коллаборация людей из разных сфер пускает очень интересные круги по воде коммуникации. Такое общение порождает множество открытий и наполняет эфир неожиданными выводами.

«Философский Сад» всегда стремится собирать, генерировать и транслировать новые мнения, опыты и умозаключения. Разговор с IT-предпринимателем, основателем компании Points Дмитрием Маленко стал кладезем открытий и неожиданных вопросов. Послушайте подкаст, а здесь мы приведем несколько тезисов из беседы: https://creativity.ua/filosofskyi-sad/

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu