Філософський Сад. Епізод VIII. Головне завдання людини — бути корисною. Розмова з Михайлом Рябоконем та Дем’яном Ом.
Play • 1 hr 7 min

Філософський Сад. Епізод VIII.
Про українську інженерію, пошуки істини та завдання людини.
Розмова з Михайлом Рябоконем та Дем’яном Ом.

Дивлячись у небо, ми споглядаємо маленьку частинку Всесвіту. Вчення і уявлення про космічну галузь базується на двох напрямах, що певною мірою суперечать одне одному. На романтиці та науці.

Проектуючи ракету для польоту на Марс, інженер не просто конструює машину, він втілює мрію підкорити космос, здобути нові знання.

Директор з інновацій компанії Noosphere, людина, яка активно займається і впливає на розвиток ракетомоделювання в Україні Михайло Рябоконь та автор Філософського Саду, ректор Universal Open University Дем'ян Ом поговорили про українську інженерію, пошуки істини та завдання людини. Словом — торкнулися високих, немов саме небо, в яке разом зі супутниками людство запускає свої мрії, тем.

Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять із людьми бізнесу?». Як і чому люди стають поціновувачами культури, як долучаються до діалогу з людьми мистецтва про шедеври музики чи живопису, театру чи літератури.

https://culturalhub.org/filosofskyi-sad/

Читайте тези тут: https://creativity.ua/filosofskyi-sad/

Зробіть свій внесок в краудфандінг кампанію — ми готуємо англійську версію тез, щоб голоси українських мислителів прозвучали в Європі: https://biggggidea.com/project/filosofskij-sad-dialogi-pro-ukransku-kreativnu-ekonomiku/
____
Беседа с Михаилом Рябоконем и Демьяном Ом

Глядя в небо, мы видим маленькую частичку Вселенной.

Космическая отрасль базируется на двух противоречащих друг другу явлениях. На романтике и науке. Проектируя ракету для полета на Марс, инженер не просто конструирует машину, он воплощает в реальность мечту о покорении космоса.

Директор по инновациям компании Noosphere, человек, активно занимающийся и влияющий на развитие ракетомодельного спорта в Украине, Михаил Рябоконь и автор Философского Сада, ректор Universal Open University Демьян Ом поговорили про украинскую инженерию, поиски истины, задачи человека. Словом, коснулись тем высоких, как небо, в которое человечество вместе со спутниками запускает свои мечты.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu