Філософський Сад. Епізод XII. Діяти інноваційно. Розмова Іллі Кенігштейна та Дем’яна Ом.
Play • 58 min

Філософський Сад. Епізод XII.
Діяти інноваційно.
Розмова Іллі Кенігштейна та Дем’яна Ом.

Конкуренція
є запорукою прогресу економіки країни. Мова йде про здорову конкуренцію.

Аби бути конкурентоспроможним у епоху науково-технічного прогресу, потрібно відчувати і передбачати тренди. Їх можна навіть створювати самостійно, а ринок, ніби серфер, підхопить хвилю. Конкурентність — це також про інновації.

Сьогодні недостатньо бути якісним виробником послуг або товарів, потрібно ще бути сучасним виробником. Коли постає питання: хто в Україні головний з інновацій? Першим на думку спадає  ім'я засновника і CEO Creative States — Іллі Кенігштейна.

Цього разу саме він завітав до «Філософського Саду». Разом з Демьяном Ом поговорили про відповідальність у бізнесі і житті в цілому, креативність і презентацію України у світі. То хто ж її репрезентує: художники чи політизовані олігархи?

Часом щось викликає велике натхнення та бажання діяти. Розмова з Іллею Кенігштейном якраз із таких.
____
Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять із людьми бізнесу?». Як і чому люди стають поціновувачами культури, як долучаються до діалогу з людьми мистецтва про шедеври музики чи живопису, театру чи літератури.

https://culturalhub.org/filosofskyi-sad/
____
Конкуренция обеспечивает прогресс экономики страны.

Уточним — речь идет о здоровой конкуренции. Чтобы быть конкурентоспособным в эпоху научно-технического прогресса, нужно чувствовать и предугадывать тренд. Его можно также задавать самому. А рынок, будто серфер, подхватит волну. Конкурентность — это и про инновации.

Сейчас мало быть производителем качественных услуг или товаров, нужно быть современным производителем.

При упоминании о лидерстве в инновациях, сразу возникает ассоциация с учредителем и CEO Creative States Ильей Кенигштейном.

В данном выпуске «Философского Сада» Илья вместе с Демьяном Ом обсудили ответственность в бизнесе и жизни в целом, креативность и то, кто же представляет Украину в мире — художники или политизированные олигархи.

У вас бывали приливы энтузиазма под лозунгом: «Пора действовать!»? Разговор с Ильей и Демьяном обеспечивает именно такой эффект.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu