Філософський Сад. Епізод XIII. Взаємодія людини й держави: місія здійсненна? Бесіда з Володимиром Ставнюком та Дем’яном Ом.
Play • 39 min

Філософський Сад. Епізод XIII.
Взаємодія людини й держави: місія здійсненна?
Бесіда з Володимиром Ставнюком та Дем’яном Ом.

Ми не звикли ототожнювати державу з емоціями, мораллю, духовністю. У нашому розумінні — це машина, якою керує спортивний інтерес та твердість характеру. Щоправда, зараз настали інші часи.

Навіть державні посадовці говорять про необхідність покращення моральної складової у суспільстві. Все більше людей пересвідчується, що сильне та стале відчуття ідентичності, розвиток культури — це ті якості, які роблять країну успішною, заможною, розвиненою.

Зокрема, голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи State Finance Institution For Innovations Володимир Ставнюк висловив ряд доволі цікавих думок з цього приводу. Підпорядкована йому інституція працює певною мірою саме на користь інноваційної та заможної України.

У рамках проекту «Філософський Сад» Дем’ян Ом та Володимир Ставнюк обговорили сучасний стан розвитку країни та дозволили собі помріяти, яким буде ідеальний соціум. Що з цього вийшло — читаємо тези, а також слухаємо подкаст.
____
Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять із людьми бізнесу?». Як і чому люди стають поціновувачами культури, як долучаються до діалогу з людьми мистецтва про шедеври музики чи живопису, театру чи літератури.

https://culturalhub.org/filosofskyi-sad/
____
Мы не привыкли отождествлять государство с эмоциями, моралью, духовностью. В нашем понимании, это машина, которой руководит спортивный интерес и твердость характера. Но, похоже, наступили другие времена. Даже государственные чиновники говорят о необходимости улучшения нравственной составляющей общества. Все больше людей убеждаются, что сильное и устойчивое чувство идентичности, развитие культуры — то, что делает страну успешной, богатой, развитой.

Глава правления Государственного инновационного финансово-кредитного учреждения State Finance Institution For Innovations Владимир Ставнюк высказал ряд довольно интересных мыслей по этому поводу. Руководимая им организация кроме прочего работает и над созданием инновационной и процветающей Украины.

В рамках проекта «Философский Сад» Демьян Ом и Владимир Ставнюк обсудили нынешнее развитие страны и позволили себе помечтать о создании идеального общества. Больше в тезисах, а также в подкасте.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu