Філософський Сад. Епізод V. Про мистецтво як науку. Віч-на-віч з Максимом Демським та Дем’яном Ом.
Play • 1 hr 24 min

Філософський Сад. Епізод V. Про мистецтво як науку.
Віч-на-віч з Максимом Демським та Дем’яном Ом.


Уявімо звичайну українську вулицю, заховану за капотами погано припаркованих автівок, захаращену рекламними бордами та десятками дорожніх знаків. А тепер уявімо, що з цієї вулиці спершу прибирають автівки і одразу з’являється більше простору для пішоходів. А отже прогулянок вулицею стає більше. Місцеві підприємці бачать перспективу і відкривають кафе та культурні центри. Тепер уже люди приходять прогулятися вулицею цілеспрямовано: хтось — випити кави, хтось на лекцію
.

Згодом прибираються реклами і вивіски. Вулиця стає ще привабливішою для тих, хто приїжджає. Гості розвивають туризм усього міста, грошей у бюджеті більшає, власники кафе сплачують податки, добробут зростає.

Подібний вплив на розвиток мистецтва по всій країні справив ГогольFest. Всього 10 років тому це був локальний мистецький фестиваль у Києві, а зараз його творці активно працюють у різних регіонах, виводячи українське мистецтво на міжнародний рівень.

Культурний діяч і менеджер, директор ГогольFest Максим Демський та Дем’ян Ом, автор проєкту «Філософський Сад» і засновник Відкритого Університету U, у п’ятому випуску подкасту і «Тез» шукали відповіді на запитання: чи існує взаємодія бізнесу та культури і навіщо взагалі людству мистецтво.

Більше про мистецтво, бізнес та український арт-потенціал слухайте в подкасті “Філософський Сад”
___
Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять із людьми бізнесу?». Як і чому люди стають поціновувачами культури, як долучаються до діалогу з людьми мистецтва про шедеври музики чи живопису, театру чи літератури.

https://culturalhub.org/filosofskyi-sad/

Читайте тези тут: https://creativity.ua/filosofskyi-sad/

Зробіть свій внесок в краудфандінг кампанію — ми готуємо англійську версію тез, щоб голоси українських мислителів прозвучали в Європі: https://biggggidea.com/project/filosofskij-sad-dialogi-pro-ukransku-kreativnu-ekonomiku/
_____
В сегодняшнем «Философском Саду» культурный деятель и менеджер, организатор ГогольFest — Максим Демский, вместе с Демьяном Ом, искали ответы на вопрос: существует ли коллаборация между бизнесом и культурой, и нужна ли она человечеству?

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu