Філософський Сад. Епізод VII. Про щастя і правду. Діалог Микити Шаленного і Дем'яна Ом
Play • 1 hr 23 min

Філософський Сад. Епізод VII. Про щастя і правду.
Діалог Микити Шаленного і Дем'яна Ом

Микита Шаленний — не просто художник, який працює у жанрах живопису, відео, фотографії, інсталяції. Усю свою енергію він направляє на вивчення людини, зображення її у фокусі своїх творів.

Здавалося б, людина, як домінуючий вид на Землі, мала би бути давно вивченою. Менше з тим, цей феномен, продовжують досліджувати.

Що таке «людина» і чому так цікаво вивчати її крізь призму мистецтва, обговорювали Микита Шаленний та автор Філософського Саду, ректор Universal Open University Дем'ян Ом.

Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять із людьми бізнесу?». Як і чому люди стають поціновувачами культури, як долучаються до діалогу з людьми мистецтва про шедеври музики чи живопису, театру чи літератури.

https://culturalhub.org/filosofskyi-sad/

Читайте тези тут: https://creativity.ua/filosofskyi-sad/

Зробіть свій внесок в краудфандінг кампанію — ми готуємо англійську версію тез, щоб голоси українських мислителів прозвучали в Європі: https://biggggidea.com/project/filosofskij-sad-dialogi-pro-ukransku-kreativnu-ekonomiku/
____
Счастье и правда

Никита Шаленный — не просто художник, который работает в жанрах живописи, видео, фотографии, инсталляции. Всю свою энергию он направляет на изучение человека, на изображение его в фокусе своих произведений. Казалось бы, человек, как житель планеты Земля, давным-давно изучен. Но на протяжении всей истории человечества это изучение все равно не прекращается.

Что так привлекает внимание в феномене «человек», вдохновляя вновь и вновь возвращаться к его изучению, обсудили Никита Шаленный и автор Філософського Саду, ректор Universal Open University Демьян Ом.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu