Філософський Сад. Епізод XIV. Театр як інструмент трансформації суспільства. Думки вголос із Жоржем Ґаньоре, Анастасією Терновою та Дем’яно…
Play • 1 hr 35 min

 Філософський Сад. Епізод XIV.
Театр як інструмент трансформації суспільства.
Думки вголос із Жоржем Ґаньоре, Анастасією Терновою та Дем’яном Ом.

М
истецтво рівноцінне любові. Воно здатне захоплювати, пробуджувати пристрасть, занурювати у свій вир і підносити до небес, пробуджувати мотивацію, викликати сльози радості та печалі. Воно також може завдати болю. Особливо, якщо торкається соціальних проблем.

Про арт-ремесло, зокрема, театр, міркували автор «Філософського Саду» Дем'ян Ом разом із французьким режисером Жоржем Ґаньоре та співкураторкою програми «Театральне вікно в Європу» — Анастасією Терновою. У рамках цього проекту імениті європейські режисери провели тренінги, майстер-класи та перформанси для студентів театральних вузів, консерваторій, оперних театрів у різних містах України.

Більше про проект Жоржа — в статті
http://biopapers.gagnere.fr/20MOCO/20Moco-HyperActorDirectsAvatars.pdf

Детальніше — читайте в тезах та слухайте у подкасті.
____
Кожен подкаст і лонгрід проєкту «Філософський Сад» — це бесіда і пошук відповіді на запитання: «Якою мовою люди мистецтва говорять із людьми бізнесу?». Як і чому люди стають поціновувачами культури, як долучаються до діалогу з людьми мистецтва про шедеври музики чи живопису, театру чи літератури.

https://culturalhub.org/filosofskyi-sad/
____
Театр как инструмент трансформации общества.

Мысли вслух. С Жоржем Ганьоре, Анастасией Терновой и Демьяном Ом.

Искусство в чем-то равноценно любви. Оно способно восхищать, пробуждать страсть, затягивать в свой омут и возносить до небес, пробуждать в человеке мотивацию, вызывать слезы радости и печали. Оно также способно причинить боль. Особенно если затрагивает социальные проблемы.

Об арт-ремесле, а конкретнее: театре, рассуждали автор «Философского Сада» Демьян Ом, французский режиссер Жорж Ганьоре и сокуратор программы «Театральное окно в Европу» Анастасия Тернова. В рамках этого проекта именитые европейские режиссеры провели тренинги, мастер-классы и перфомансы для студентов театральных вузов, консерваторий, оперных театров в разных городах Украины.

Об этом и многом другом — читайте в тексте и слушайте в подкасте

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu