Honza Vojtko rozhovor: Můžeme milovat víc lidí najednou, chemii nepřekecáš
Play • 1 hr 42 min

U osmnáctého stolu pro tři nám poskytl párový terapeut a psycholog Honza Vojtko rozhovor o rozdílech mezi „mám Tě rád“ a „miluju Tě“, terapeutech s kouzelnou hůlkou a vztazích „kvůli dětem“. :-)

„Spousta lidí vyhledává vztahy, protože nedokážou vydržet sami se sebou…“ – Honza Vojtko


PODPOŘTE NÁŠ PODCAST A STAŇTE SE NEURAZITELNÝMI VIPATRONY ZDE: https://patreon.com/neurazitelny

VIDEO VERZE ROZHOVORU: https://www.youtube.com/watch?v=bl9Pw_C1djk

PDF VERZE ROZHOVORU, CITÁTY A NEURAZITELNÝ NEWSLETTER (abyste mohli hned u příštího Stolu pro tři pokládat své otázky :-)): https://neurazitelny.cz

POSLOUCHEJTE TAKÉ NÁŠ PŘEDNÁŠKOVÝ PODCAST "Večery na FF UK": https://anchor.fm/vecerynaffuk

POKUD SE VÁM PODCAST LÍBÍ, zvažte prosím krátkou recenzi na Apple Podcasts / iTunes. Nezabere to ani minutu a pomůže nám to dostat ke Stolu i hodně odolné hosty. ;-)


V rozhovoru s Honzou Vojtkem se dozvíte například:

- Která kontroverzní metoda pomáhá lidem doslova rozkvést a zatočit s úzkostmi - 12:40

– Dva nejúčinnější nástroje při váhání ve vztahu, které vám pomohou vyřešit jakékoli dilema - 35:07

- Kdy je skutečně možné téměř číst partnerovi myšlenky a díky čemu - 48:38

– Jak přiznat partnerovi nepříjemné věci, pokud mu to nedokážete říct do očí - 1:18:49


Sledujte nás na sociálních sítích:

YouTube: https://www.youtube.com/Neurazitelnycz

Facebook: https://www.facebook.com/neurazitelny

Instagram: https://www.instagram.com/neurazitelny.cz/


V poslední době je především spojena se jménem Honza Vojtko kniha "Vztahy a mýty", která se na pultech knihkupectví a e-shopů stala velkým hitem. Možná ho budete znát i pod jménem Jan Vojtko či H:o)nza Vojtko, nicméně jeho charakteristické živelné vystupování si určitě s nikým nespletete. To jistě rychle pochopily i Ester Geislerová a Josefína Bakošová (známé pod nickem Esterajosefina), se kterými Honza vystupuje v představeních Terapie Sdílením LIVE -- představeních velmi často a velmi rychle vyprdoaných.

Honza Vojtko vztahy ale neřeší jen na stránkách své knihy či v živých představeních, řadu rozhovorů s ním můžete najít třeba na DVTV či v Show Jana Krause. Další jeho texty jsou k nalezení na webu Psychologie.cz. Pokud byste se chtěli ve vztazích zorientovat ještě lépe a rádi slyšeli i názor dalších odborníků, zamiřte na web Deníku N, kde uvádí Honza Vojtko podcast "My a mýty", do kterého si zve mnoho zajímavých hostů. Kontakt na Honzu a jeho životopis pak mohou zájemci najít na Honzově novém webu s názvem "Potetovaná duše".

Rozhovor s Honzou Vojtkem se nám vzhledem k Honzově vytíženosti podařilo zrealizovat až po sedmi měsících, ale čekání se rozhodně vyplatilo. V rozhovoru přišly na přetřes nejen vztahy a mýty, ale podívali jsme se také na některé téměř modelové vztahové situace a krom otázek, na které se Honzy ještě nikdo neptal, zazněla rovněž spousta dotazů od diváků, včetně některých opravdu citlivých...


Stůl pro tři je český podcast pro ty, kdo chtějí nahlédnout do hlav velikánům a dozvědět se, s čím tyto osobnosti ve svém životě zápasí, jak přemýšlejí, čemu věří a co jim pomáhá jít svou vlastní cestou. :-) Položte našim hostům přesně ty otázky, na které byste rádi znali odpověď -- přihlaste se k odběru novinek na webu https://neurazitelny.cz! :-)

Naší snahou je obohatit podcasty v češtině o upřímné a nestříhané rozhovory s osobnostmi, které se nebojí nenosit masky a říkat věci na rovinu. V popisu jednotlivých epizod najdete odkaz na video rozhovor, pokud preferujete pohyblivé obrázky. ;-)

PS: Pevně věříme, že se Stůl pro tři rychle zařadí mezi nejlepší české podcasty! ;-)

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu