Mikuláš Minář rozhovor: Lidé nám píšou, že přestávají věřit…
Play • 38 min

U třetího podcastu Stolu pro tři nám poskytl předseda spolku Milion chvilek Mikuláš Minář rozhovor o kulhavé demokracii, hroších kůžích a důležitosti říct svoje "Ne!" :-)

"Myslím, že v politice je řada schopných a slušných lidí. Druhá věc je, že by bylo potřeba, aby jich tam bylo víc..." - Mikuláš Minář


VIDEO VERZE ROZHOVORU: https://www.youtube.com/watch?v=TNqlXQ_zQZQ

PDF VERZE ROZHOVORU, CITÁTY A NEURAZITELNÝ NEWSLETTER (abyste mohli hned u příštího Stolu pro tři pokládat své otázky :-)): https://neurazitelny.cz

POSLOUCHEJTE TAKÉ NÁŠ PŘEDNÁŠKOVÝ PODCAST "Večery na FF UK": https://anchor.fm/vecerynaffuk

CHCETE SE STÁT PARTNERY PODCASTU? Napište nám: https://neurazitelny.cz/kontaktujte-nas/

POKUD SE VÁM PODCAST LÍBÍ, zvažte prosím krátkou recenzi na Apple Podcasts / iTunes. Nezabere to ani minutu a pomůže nám to dostat ke Stolu i hodně odolné hosty. ;-)


V rozhovoru s Mikulášem Minářem se dozvíte například:

- Na co by si Mikuláš jen hrozně nerad zvykal (nápověda: Turkmenistán) - 06:16

- Proč je někdy mnohem důležitější, co v ústavě není, než co v ní je - 10:51

- Co by mohlo z politiky vyhnat všechny strejce (a nějaké ty tetky) - 22:56

- Jak drahé je ve skutečnosti to, co je zdarma - 30:39


Sledujte nás na sociálních sítích:

YouTube: https://www.youtube.com/Neurazitelnycz

Facebook: https://www.facebook.com/neurazitelny

Instagram: https://www.instagram.com/neurazitelny.cz/

Twitter: https://twitter.com/Neurazitelny_cz


Kdo je Mikuláš Minář? Kdo ví, jak by se život skautského vedoucího a lektora proti šikaně vyvíjel, kdyby si v roce 2017 nepřečetl předvolební Smlouvu Andreje Babiše s občany ČR. Hned v následujícím roce základají Mikuláš Minář a Benjamin Roll spolek Milion chvilek, díky kterému se o další rok později odehraje na pražské Letné největší demonstrace od roku 1989.

Jeho cílem je podle jeho vlastních slov kvalitní a zdravá demokracie. V jejím zájmu dobývá Mikuláš Minář Facebook a další sociální sítě, pro podpisovou akci se i díky tomu podařilo shromáždit již více než 430 tisíc podpisů. Svůj zřejmě nejznámější počin nazval Mikuláš Minář Milion chvilek pro demokracii a oslovil jím statisíce lidí všech věkových kategorií a společenských postavení.

Najít otázky, na které se ještě nezeptal některý z kolegů novinářů či moderátorů bylo tentokrát opravdu těžké -- vždyť v souvislosti s demonstracemi navštívil Mikuláš Minář DVTV, poskytl rozhovor Respektu, Reflexu, Deníku N... Nicméně věříme, že se nám to nakonec podařilo, hlavně díky vám,milí neurazitelní! ;-) Veliký díky patří také Báře Kosíkové za to, že náš rozhovor vůbec mohl vzniknout! :-) Věříme, že si na rozhovor najdete minimálně chvilku. ;-) A že si u něj třeba dobře srovnáte myšlenky, ať už jste jakéhokoli politického vyznání... 


Stůl pro tři je český podcast pro ty, kdo chtějí nahlédnout do hlav velikánům a dozvědět se, s čím tyto osobnosti ve svém životě zápasí, jak přemýšlejí, čemu věří a co jim pomáhá jít svou vlastní cestou. :-) Položte našim hostům přesně ty otázky, na které byste rádi znali odpověď -- přihlaste se k odběru novinek na webu https://neurazitelny.cz! :-) Naší snahou je obohatit podcasty v češtině o upřímné a nestříhané rozhovory s osobnostmi, které se nebojí nenosit masky a říkat věci na rovinu. V popisu jednotlivých epizod najdete odkaz na video rozhovor, pokud preferujete pohyblivé obrázky. ;-)

PS: Pevně věříme, že se Stůl pro tři rychle zařadí mezi nejlepší české podcasty! ;-)

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu