Lech na właściwym torze - Odcinek 11
Play • 46 min

Lech Poznań przed kolejnym sezonem przejdzie zmiany głębsze niż na początku spodziewał się tego Maciej Skorża. Trener Lecha zadeklarował, że celem na następny sezon jest mistrzostwo Polski i Puchar Polski, ale na ile mówił to w swoim imieniu, a na ile w imieniu klubu? 

- Wcześniej Lech Poznań lekko wspinając się na palce, miał w zasięgu mistrzostwo Polski. Teraz przestał to robić. Czy dlatego, że zmalał? Nie, Lech Poznań po prostu się przygarbił. Przestał się zajmować rzeczami, które prowadzą go wprost do osiągania sukcesów sportowych. Żyjemy w dwóch światach równoległych, w świecie budowy zdrowego klubu, który nie musi wydawać wszystkiego, co zarobi i w świecie kibiców, którzy nie wytrzymają tego dalej, nie wytrzymają bez zdobycia trofeum. Już tak naprawdę nie wytrzymują - mówi Radosław Nawrot. 

- Z tego też powodu przyszły sezon może być krytyczny sezon dla Lecha Poznań - przekonuje Bartosz Nosal.

Czy deklaracja na temat celów ze strony klubu zostanie wygłoszona i - przede wszystkim - zostanie poparta odpowiednimi działaniami? Czy trener Maciej Skorża jest w stanie zmusić Lecha Poznań do wydania pieniędzy na nowych piłkarzy gwarantujących jakość, ale też do przesunięcia do rezerw graczy z ważnymi kontraktami? Co nam mówi posadzenie na ławce Pedro Tiby? O tym wszystkim można posłuchać w kolejnym odcinku podcastu poznańskich dziennikarzy Sport Interia  "Lech na właściwym torze".

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu