34 | O výrobe kávových kapsúl a distribúcii pražiacich technológii s Patrikom Zahradským 2/2
Play • 29 min

Pokračování 34. dílu podcastu Roast Different, kde se Ondřej se svým hostem, Patrikem Zahradským, zaměřil na problematiku kávových kapslí. 

Patrik je majitelem nové, první, linky na výrobu kávových kapslí na území Česka a Slovenska. Jak jednotlivé kávové kapsle vznikají? Existují již plně kompostovatelné alternativy? A kolik kapslí zvládne tato linka vyrobit za měsíc?

Téma kávových kapslí se v této době řeší snad v každé menší pražírně. Co přítomnost výrobní linky na Slovensku znamená pro český a slovenský trh? Výrobní procesy kapslových linek zaznamenaly značný posun v technologiích a slibují chuťově zajímavější kávu než automatické kávovary, poroste tedy tento trh dál?

Tato část je odemknutá pro všechny naše předplatitele. Děkujeme za jejich přízeň a budeme rádi za jejich zpětnou vazbu prostřednictvím našich sociální sítí @rdmag.co. Chcete se stát předplatitelem? Můžete tak učinit jednoduše zde prostřednictvím vašeho Spotify účtu. Veškeré informace o předplatném najdete na stránce www.rdmag.co/predplatne/.

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu