13 | Diskusia, pražiar výberovej kávy vs. pražiar komoditnej kávy
Play • 1 hr 25 min

Máme tu první diskuzi podcastu roast different! Našimi hosty jsou René Královič, majitel pražské výběrové pražírny Rusty Nails a Miloslav Lněníček, majitel kralupské komoditní pražírny LongBerry.

V tomto díle jsme se rozhodli opustit naši malou kávovou komfortní zónu a rozpovídat se na téma výběrové kávy vs. komoditní kávy. Jaký je rozdíl mezi těmito kávami od úplného začátku, tedy od farmy? A kde vzniká to nepochopení mezi pražičemi výběrové a komoditní kávy? Pojďme se podívat na toto téma z obou stran!

Děkujeme vám za vyslechnutí nebo shlédnutí tohoto dílu a za každé sdílení na sociálních sítích, kde nás najdete pod jménem @roast_different.

Velké díky samozřejmě patří i našim sponzorům. Beansmith's Coffee Roastery, české pražírně výběrové kávy, kterou najdete na: www.beansmiths.com. Navíc tu máme pro vás připravenou 10% slevu na nákup z pražírny Beansmith's při zadání kódu "ROASTDIFFERENT".

Děkujeme i e-shopu s výběrovou kávou Kofio, který spustil nový velkoobchodní e-shop pro kavárny a firmy vyhledávající výběrovou kávu a kávové příslušenství. Ty mohou získat 500,-Kč slevu na první objednávku. Stačí si vytvořit svůj účet na: http://bit.ly/ROASTDIFFERENT-KOFIO.

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu