15 | O pražení kávy a kontrole kvality so šampiónom v pražení Romanom Nejedlým
Play • 50 min

Do 15. dílu našeho podcastu jsme si pozvali výherce nedávného nultého ročníku Poháru pražíren, pravidelného soutěžícího v dalších kávových soutěžích a majitele brněnské pražírny Fifty beans (@fiftybeans) - Romana Nejedlého.

V rozhovoru jsme probrali mnoho témat - Romanovo podnikání, kontrolu kvality v pražírně, jak jeho firmu ovlivnil COVID-19, jak hodnotí nultý ročník poháru pražíren nebo jak nejradši tráví svůj volný čas, když zrovna není v pražírně. To a mnohem více se dozvíte v dnešním dílu!

Děkujeme vám za vyslechnutí nebo shlédnutí této epizody a za každé sdílení na sociálních sítích, kde nás najdete pod jménem @roast_different.

Velké díky samozřejmě patří i našim sponzorům: Beansmith's Coffee Roastery, české pražírně výběrové kávy, kterou najdete na: www.beansmiths.com. Navíc stále platí pro naše posluchače 10% sleva na nákup z pražírny Beansmith's při zadání kódu "ROASTDIFFERENT".

Také děkujeme kávovému centru a pražírně Coffee Club - Žijeme kávou, o které se můžete více dozvědět na www.zijeme-kavou.cz. Coffe Club - Žijeme kávou si pro vás připravil mimo jiné 20% slevu na nákup libovolné kávy na jejich e-shopu při zadání kódu "ROASTDIFFERENT"

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/adamcik/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu