27 | O kritickom gastronomickom blogu z Brna so Žltým Zákazníkom
Play • 55 min

Patrik, dlouhé roky akademický pracovník se zájmem o gastrosféru. Ale především autor již 4 roky píšící blog Žlutý Zákazník s podtitulem kritický blog pro gastronomii a kvalitu potravin. A hlavně také host 27. dílu podcastu Roast Different.

Tentokrát tu máme malou premiéru. Úplně poprvé si Mário pozval do podcastu někoho z řad zákazníků, tedy člověka, který přirozeně živí náš byznys. Patrik je známý především v Brně a jeho recenze se netýkají strikně pouze kavárenských provozů.

Zajímá vás jak na jeho recenze reaguje okolí, ale především “dotčení” kavárníci a jak by si Patrik přál aby na jeho slova reagovali? Nebo snad to, jakou otázku od hosta, poprvé v podcastu, Mário dostal?

Děkujeme vám za poslechnutí 27. dílu podcastu Roast Different. Pokud vás zajímá více informací z kávového světa, nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích, kde nás najdete jako @rdmag.co.

Děkujeme také našim sponzorům! 

Mezi sponzory tohoto dílu patří: úhonická pražírna Beansmith’s jejíž kávové balíčky najdete na stránkách www.beansmiths.com. Tátova ostravská rodinná pražírna Father’s roastery, všechno její zboží najdete na stránkách www.fatherscoffee.cz. Rodinná pražírna Zrníčko s produkty na stránkách www.zrnicko.cz. Rodinná kroměřížská pražírna kávy www.kava-kromeriz.cz. A e-shop s kávovým příslušenstvím www.gourmetkava.cz. Ještě jednou děkujeme!

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu