25 | O komunikácii a priblížení výberovej kávy nezasväteným zákazníkom s Lukášem Kaňovským
Play • 59 min

Můžou neznalí zákazníci uvěřit obsluze, že jim nabízí lepší kávu než tu, kterou znají z reklamy? V 25. díle podcastu Roast Different jsme se s Lukášem Kaňovským podívali na otázku správné komunikace za cílem přiblížení výběrové kávy nezasvěceným zákazníkům.

Lukáš je majitel @jizbaluhacovice a @fcilespressobar v Uherském Hradišti. Je také člověk již 6 let tvořící český překapávač na kávu, který, dalo by se říct, konkuruje japonskému originálu Kalita. Společně s ním jsme se podívali na jeho přístup k pražení kávy, na porovnání jednotlivých konceptů, které ve svých podnicích zákazníkům přibližuje, ale i na jeho DJskou minulost.

Děkujeme vám za vyslechnutí tohoto dílu podcastu a nezapomeňte se podívat také k nám na nově spuštěný webový magazín www.rdmag.co , kde najdete zajímavé články o kávě, ale i novinky ze světa kávy.

I tentokrát děkujeme našim sponzorům, konkrétně úhonické pražírně Beansmith’s Coffee Roastery, jejíž kávu spolehlivě najdete na stránkách www.beansmiths.cz , také rodinné pražírně Father’s coffee roastery, o které se více dozvíte na stránkách www.fatherscoffee.cz a kávovému e-shopu Gourmet káva, www.gourmetkava.cz, kde mimo čerstvou kávu najdete také kávové příslušenství.

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu