37 | O kávovom festivale, magazíne a podcaste o výberovej káve s Máriom Adamčíkom 1/2
Play • 34 min

Role se otáčejí, jednou to přijít muselo. Mário Adamčík usedl místo křesla moderátora do křesla pro hosta. Co všechno o sobě prozradil? Slovenský barista žijící v Česku, výherce slovenského šampionátu v přípravě AeroPressu a Brewers Cupu 2019, zakladatel slovenské kavárny a pražírny black., kávový konzultant, ale především zakladatel Roast Different.

Zajímá vás více informací o chystaném kávovém festivalu Two Coffee Champs? I o tom je v tomto podcastu řeč. Dozvíte se informace o předprodeji lístků a jaké výhody z předprodeje plynou, ale také více o pravidlech nepříliš známého Comandante Cupu. Podrobnosti o kávovém festivalu Two Coffee Champs se najdete zde: www.rdmag.co/twocoffeechamps.
Facebookovou událost si můžete uložit na tomto odkazu: https://fb.me/e/2t5FXlsk4.
Předprodej lístků cez GoOut: https://goout.net/sk/two-coffee-champs-slovakia-2022/szlmamt/

Jak se ale tohle všechno stalo a hlavně v jakých souvislostech? Proč Mário otevřel svoji první kavárnu ještě v době, kdy studoval na střední škole? A co ho donutilo odejít z Trnavy do Bratislavy a následně do Prahy?

Ve druhé části, která je prémiově odemčená pro naše předplatitele, se dozvíte také to, proč Mário zvažoval život v Amsterdamu. Proč se tak nakonec nerozhodl? Jak Mário popsal fungování svojí první slovenské firmy? Jaké jsou podle Mária rozdíly v české a slovenské kávové kultuře a proč slovenští baristé často odchází do Česka? Pro které slovenské klienty Mário pracuje a jaké má plány v Nitře? Všem předplatitelům děkujeme za jejich podporu. Chcete se i vy stát předplatitelem kávového podcastu Roast Different? Více informací se dozvíte na www.rdmag.co/predplatne.

Děkujeme také sponzorům této části, slovenskému výrobci designového nábytku ROXOR Design Store, jehož nabídku najdete na stránkách www.roxordesignstore.sk. A úhonické pražírně Beansmith’s jejíž čerstvě praženou kávu a kávové příslušenství najdete na stránce www.beansmiths.com.

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu