Kamil Skrbek: Nie som barista ani pekár. Som skôr hľadač príležitostí a tých správnych ľudí. #44
Play • 43 min

Naším dnešným hosťom je podnikateľ Kamil Skrbek. Majiteľ známych pražských espresso barov @emaespressobar a pekárne s pražiarňou @alfabetprague.

Pamätáte si ešte na jednu z prvých kaviarní s výberovou kávou v Prahe, Café Lounge? Práve tento podnik odštartoval Kamilov biznis s kávou. Hneď na začiatku nášho rozhovoru sme sa dozvedeli dôvody, ktoré stáli za koncom jeho prvej kaviarne. Následne sme zamierili do zákulisia Ema espresso baru ako koncepčne, tak aj v číslach. Kamil nám prezradil aj detaily ako ročný obrat a nastavenie platových podmienok pre zamestnancov. Ďalej sme sa venovali novým nápadom a konceptom, ktoré má Kamil v hlave. Na konci podcastu sme dokonca dostali ku zážitkom s omamnými a psychotropnými látkami. Ako budete počuť sami tento rozhovor sme si veľmi užili. Dúfame, že sa vám bude tiež páčiť!

Ďakujeme partnerom tejto časti podcastu:

lamarzocco.cz – oficiálny distribútor kávovarov v Českej republike

mlsnacava.sk – slovenská pražiareň výberovej kávy

❗️❗️😍 Využite našu 10% zľavu s kódom „roastdifferent10“ na praženú kávu z pražiarne mlsnacava.sk

🤍 Ďakujeme, že podporujete našu tvorbu a zdieľate náš podcast na sociálnych sieťach. Určite nás označte ako @roast.different vždy nás to poteší!

🤍 Môžete si predplatiť náš printový magazín o káve so vzorkou výberovej kávy – www.stanok.coffee

✅ Sledujte náš instagram – @roast.different

✅ Už 19. až 21. mája 2023 organizujeme v Bratislave druhý ročník česko-slovenského kávového festivalu – @twocoffeechamps

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu