17 | O káve vo vlakoch, cateringu a službách s Alešom Ondrůjom z RegioJet
Play • 1 hr 14 min

Naše pozvání do podcastu přijal Aleš Ondrůj, manažer komunikace a tiskový mluvčí RegioJetu (@regiojet) a skupiny Student Agency, se kterým jsme se rozpovídali o přípravě kávy na palubách žlutých vlaků RegioJet, ekonomické stránce poskytování služeb a udržování kvality zákaznického servisu.

Dozvěděli jsme se i o dopadech pandemie na společnost RegioJet, budoucích firemních plánech a ponořili jsme se také do tuzemské i přeshraniční vlakové dopravy. Můžete se těšit na díl nabitý informacemi, probrali jsme s Alešem spoustu zajímavých témat a podívali se na kávu z pohledu velké nadnárodní společnosti.

Děkujeme vám za vyslechnutí nebo zhlédnutí tohoto dílu a za každé sdílení či komentář na sociálních sítích, kde nás najdete pod jménem @roast_different.

Chceme samozřejmě poděkovat i našim sponzorům: 

Kafe Francin, pražírně, která vám nabídne celý svět ve vašem hrnečku. Jejich nabídku a další informace najdete na: www.francin.cz

Také děkujeme Beansmith's Coffee Roastery, české pražírně výběrové kávy, kterou najdete na: www.beansmiths.com. Pro naše posluchače máme nadále slevu 10% na nákup z pražírny Beansmith's při zadání kódu "ROASTDIFFERENT".

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu