23 | O zelenom zrne, trendoch v dovozu kávy a zlom pohľade na importérov s Vendulou Bízovou
Play • 49 min

V dnešním díle jsme se zaměřili na práci importéra zeleného zrna. Společně s Vendulou Bízovou jsme probrali její práci v Antverpách, kde pracuje pro jednoho z největších importérů Sucafina Specialty (@sucafinaspecialty_europe). Vendula Bízová vystudovala politologii, pracovala pro státní správu a v současnou chvíli má na starosti především prodej zrna pro český a slovenský trh.

S Vendulou (@vendulabizova) jsem si povídali o zákaznickém servise, který pražírnám nabízí, budoucnosti celého trhu a vývoji vzhledem k trendům jako je domácí pražení. Dotkli jsme se také témat jako je dovoz výběrové kávy z Číny, ale také to co pro firmu znamená čerstvost suroviny.

Děkujeme vám za vyslechnutí nebo zhlédnutí tohoto dílu a za vaši přízeň na sociálních sítích, kde nás najdete jako @roast_different. Budeme rádi za sdílení či zanechání komentáře.

Dále bychom chtěli poděkovat také našim sponzorům, kterými je úhonická rodinná pražírna Beansmith’s Coffee Roastery, kterou najdete na stránkách www.beansmiths.cz. Také děkujeme ostravské tátově rodinné pražírně kávy Father’s coffee roastery, o které se více dozvíte na stránkách: www.fatherscoffee.cz a v neposlední řadě také e-shopu www.gourmetkava.cz s čerstvou kávou a kávovým příslušenstvím. Navíc tu máme pro vás máme připravenou 8% slevu na nákup z e-shopu www.gourmetkava.cz při zadání kódu: “ROAST8”.

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/adamcik/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu