Jakub Mertlík: Mr. CoffeeBean. Kávový denník pokročilého kaviarenského povaľača #45
Play • 35 min

Naším dnešným hosťom je kávový influencer Jakub Mertlík. Na Slovensku ste o ňom možno ešte nepočuli, ale naši českí bratia ho poznajú pod pseudomorom Mr. CoffeeBean.

❗️❗️😍 Nezabudnite si zapísať 19. – 21. mája do kalendára. Vidíme sa na česko-slovenskom kávovom festivale Two Coffee Champs 2023 v Bratislave. Okrem nás, tam bude vyše 50 výberových pražiarní, prednášky, workshopy, ochutnávky a bohatý celodenný program. – lístky sú v predpredaji na www.twocoffeechamps.com

Kým chceš byť keď budeš dospelý? „Influencer!“ S touto odpoveďou sa dnes najčastejšie stretávame v školách. Nám chlapcom spoza baru to nejde do hlavy. Nie preto, že deti už nechcú byť astronautom alebo smetiarom. Nerozumieme práci influencera. A už vôbec nie kávového influencera. Preto sme si pozvali do podcastu Jakuba Mertlíka a.k.a. @mr__coffeebean. Rozhovorom vás sprevádza Ondrej, ktorého zaujímalo či sa touto prácou dá uživiť a čo vlastne obnáša. Jakub nám taktiež porozprával o jeho prvom počine s uvedením jeho degustačného kávového setu. Ako to dopadlo? Podľa akých pravidiel odporúča na svojom instagrame kaviarne? Odpovede na naše otázky nájdete v tejto časti roast different.

Ďakujeme partnerom tejto časti podcastu:

beansmiths.com – rodinná pražiareň výberovej kávy z Úhonic pri Prahe

gourmetkava.cz – e-shopu spojujúceho 12 výberových pražiarní a viacej než tisíc kusov rôzneho kávového príslušenstva


Ďakujeme, že podporujete našu tvorbu a zdieľate náš podcast na sociálnych sieťach. Určite nás označte ako @roast.different vždy nás to poteší!

🤍 Môžete si predplatiť náš printový magazín o káve so vzorkou výberovej kávy – ⁠www.stanok.coffee⁠

✅ Sledujte náš instagram – ⁠@roast.different⁠

✅ Už 19. až 21. mája 2023 organizujeme v Bratislave druhý ročník česko-slovenského kávového festivalu – @twocoffeechamps

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu