35 | O kávových kurzoch a pražení v Lot61 a Hasbean s Annou Chapčákovou 1/2
Play • 34 min

Vítejte u 35. části podcastu Roast Different. Hostem tohoto podcastu bude Anna Chapčáková. A téma je jasné, její láska ke kávě a chuť se neustále vzdělávat. Anička je slovenská baristka, pražička a také absolventka molekulární biologie.

S Máriem probrali, jak se jí dařilo na českém Cup Tastingu, ale také to, jaká byla její cesta ke kávě. Řeč byla o mnohých kávových certifikátech, které se Aničce za dlouhé roky ve světě kávy podařilo nasbírat. Které jí toho hodně daly a jaký certifikát by doporučila?

Ve druhé části podcastu, který je odemčený pro naše předplatitele, se řeč stočila také k její práci v zahraničí, kde působila jako pražič pro LOT61 a Hasbean. Chcete se také stát naším předplatitelem a odemknout si tak více než 8 unikátních epizod? Veškeré informace o předplatném najdete na: www.rdmag.co/predplatne. Všem předplatitelům děkujeme za podporu.

A děkujeme také našemu sponzorovi, úhonické pražírně Beansmith’s, jejíž čerstvě praženou kávu a také kávové příslušenství najdete na stránce www.beansmiths.com.

Nezapomeňte si také do kalendáře zapsat datum 12. a 13. 8. 2022, kdy se společně budeme moci potkat na kávovém festivalu v Bratislavě. Veškeré informace o Two Coffee Champs, kde budeme hledat slovenského šampiona v přípravě Aeropressu a také Comandante Cupu najdete již teď na: www.rdmag.co/twocoffeechamps

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu