24 | O technológiách a vzťahu produkt vs. služba so Šimonom Stašom
Play • 1 hr 3 min

Hostem dnešního podcastu je Šimon Staš, se kterým jsme se blíže podívali na vnímání důležitosti vztahu mezi produktem a službou. Šimon je majitelem firmy Stacomb @stacomb.coffee, která zastřešuje komplexní poradenství v HORECA segmentu a také slovenský distributor zvučných značek, jako je například Nuova Simonelli, Modbar, Fetco či Victoria Arduino.

Se Šimonem @simonstas jsme se bavili o naší oblíbené otázce, zda je důležitější mít dobrou kávu, anebo dobrou obsluhu. Podívali jsme se také na pandemii a dopady, které na pracovní trh v gastronomii měla. Zaměřili jsme se na technologie, které nabízí podnikům a celý obchodní model. Představil nám také nový podnik, který se chystá otevřít v Banské Bystrici.

Děkujeme vám za vyslechnutí či zhlédnutí tohoto dílu a za vaši přízeň na sociálních sítích, kde nás najdete jako @roast_different, zároveň budeme rádi pokud navštívíte náš nový webový magazín o káve, který najdete na stránce www.rdmag.co a dáte nám vaši zpětnou vazbu.

Dále bychom chtěli poděkovat také našim sponzorům, tedy ostravské rodinné pražírně výběrové kávy Father’s coffee roastery, o které se více dozvíte na stránkách www.fatherscoffee.cz, úhonické rodinné pražírně Beansmith’s Coffee Roastery, jejíž sortiment najdete na stránkách www.beansmiths.com a také e-shopu s čerstvou kávou a kávovým příslušenstvím Gourmet Káva jejichž produkty najdete na stránkách www.gourmetkava.cz.

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu