14 | Dominik Novák, technický poradca Tone Swiss a barista v pražskom Kafemate
Play • 1 hr 10 min

Naším dalším hostem je Dominik Novák, barista v Dejvickém Kafematu, prodejce a technický poradce pro Tone Swiss (@tone_cz) a Sanremo, a také příležitostný účastník a pomocník na kávových soutěžích.

Své první baristické zkušenosti získal doma na Slovensku a po několika cestách do zahraničí se nakonec rozhodl žít a pracovat v Praze. S Dominikem (@dominik.o.novak) jsme se rozpovídali nejenom o jeho práci, ale i o zákaznickém servisu a jeho zálibách, mezi které patří i tvoření blendů nebo výroba netradičních nápojů z kombuchy.

Děkujeme vám za vyslechnutí nebo shlédnutí tohoto dílu a za každé sdílení na sociálních sítích, kde nás najdete pod jménem @roast_different.

Velké díky samozřejmě patří i našim sponzorům: Beansmith's Coffee Roastery, české pražírně výběrové kávy, kterou najdete na: www.beansmiths.com

A taky děkujeme e-shopu Kofio, který nabízí kávu z českých i zahraničních pražíren a kávové příslušenství. Kofio má pro naše posluchače stále 8% slevu na celý nákup při zadání kódu ROASTDIFFERENT. Pokud vám tedy dochází káva, filtry nebo příslušenství k přípravě kávy, podívejte se na: www.kofio.cz

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu