12 | Terezka Balá, školiteľka a baristka pražiarne Doubleshot
Play • 56 min

Terezka Balá, technická porotkyně, školitelka a baristka pražské pražírny Doubleshot, historicky první výherkyně českého Baristy roku a zároveň naše druhá žena v podcastu roast different!

Její cesta začala v tehdějším kávovém řetězci Coffee Heaven, odkud se dál vydala k prvním soutěžím a své dlouhodobé práci pod pražírnou Doubleshot (@doubleshotcz), kde pracuje již 10 let. Nyní se Terezka (@foxy_terezzzka) stará především o pořádání kurzů jak pro veřejnost, tak baristy, které si neustále užívá. Kromě kávy je to ale i silový trénink, zdravá strava a celkově well-being, na co si Terezka potrpí. Nejenom o jejich zájmech, soutěžení z obou stran, vedení kurzů, životním stylu nebo pohybu za barem se rozpovídáme v tomto díle podcastu roast different!

Děkujeme vám předem, že jste si vyslechli další část podcastu, za každé sdílení a sledování našich sociálních sítích pod jménem @roast_different.

Velké díky samozřejmě patří i našim sponzorům podcastu, Beansmith's Coffee Roastery, české pražírně výběrové kávy, kterou najdete na jejich novém webu: www.beansmiths.com.

A taky děkujeme e-shopu Kofio, který nabízí kávu z českých i zahraničních pražíren a kávové příslušenství. S Kofiem jsme si navíc pro vás připravili i malý dárek, 8% slevu na celý nákup na všechen sortiment při zadání kódu ROASTDIFFERENT. Pokud vám tedy dochází káva, filtry nebo příslušenství k přípravě kávy, podívejte se na: www.kofio.cz.

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu