Boris Šatka: Som majiteľ a barista kaviarne Ronin Coffee Spot #11
Play • 59 min

Boris Šatka, majitel, ale i barista v kavárně Ronin Coffee Spot, rodák z Nitry, milovník naturálních káv, babiččiny bílé kávy s medem a craft beer.

Boris (@asap_x_drip) se rozhodl přestěhovat ze sídliště v Nitre do hlavního města Prahy, kde po svých mnoha zkušenostech v gastru rozhodl vybudovat vlastní podnik, kávarnu Ronin v srdci Vinohrad (@ronincoffeespot). V podcastu jsme se s Borisem rozpovídali o budování a provozu kavárny, ale zároveň o svém dětství, jeho sportovních výkonech a snu být zvukařem. To všechno a více se dozvíte už v 11. části roast different!

Děkujeme Vám předem, že jste se vyslechli další část podcastu, za každé sdílení a sledování našich sociálních sítích pod jménem @roast_different, a budeme se těšit na Vaše ohlasy.

Velké díky samozřejmě patří i našim sponzorům podcastu, Beansmith's Coffee Roastery, české pražírně výběrové kávy, kterou najdete na jejich novém webu: www.beansmiths.com.

A e-shopu s výběrovou kávou Kofio, který spustil nový velkoobchodní e-shop pro kavárny a firmy, které vyhledávají výběrovou kávu a kávové příslušenství. Získáte 500,-Kč na první objednávku za jeho vyzkoušení. Stačí si vytvořit svůj účet na: http://bit.ly/ROASTDIFFERENT-KOFIO.

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu