18 | O kávových kapsulách a budovaní siete kaviarní s Oldrichom Valtom
Play • 1 hr 4 min

Jedna skupina lidí je miluje a druhá odsuzuje. V dalším díle podcastu roast different jsme se rozhodli zaměřit na problematiku kávových kapslí a jejich udržitelnosti. Oslovili jsme Oldřicha Valtu (@oldrichvalta), spolumajitele a finančního ředitele sítě kaváren The Miners Coffee&Characters (@theminerscoffee), kteří letos přišli na trh s vlastní kompostovatelnou variantou kapslí s výběrovou kávou. 

Můžeme tedy tyto kapsle bez obav házet na svůj kompost? A jak je to ve skutečnosti s dopadem kapslí na životní prostředí? V našem rozhovoru se dozvíte mnohem více o složení kapslí, problematice výroby a jejich správné recyklaci. 

Můžete se těšit ale i na Oldřichovo vyprávění o vzniku a vizi The Miners nebo odhalení novinek, které chystají!

Děkujeme vám za vyslechnutí nebo zhlédnutí tohoto dílu a za každé sdílení či komentář na sociálních sítích, kde nás najdete pod jménem @roast_different.

Chceme samozřejmě poděkovat i našim sponzorům: Beansmith's Coffee Roastery, české pražírně výběrové kávy, kterou najdete na: www.beansmiths.com Pro naše posluchače máme nadále slevu 10% na nákup z pražírny Beansmith's při zadání kódu "ROASTDIFFERENT".

Také děkujeme pražské pražírně Kafe Francin (@kafe_francin), se kterou jsme si pro vás připravili naši první soutěž! Neváhejte se zapojit, v soutěži je mnoho zajímávých cen jako například půlroční kávové předplatné nebo set na domácí filtrovanou kávu. Soutěž najdete na našem instagramu a facebooku a nebo na linku roastdifferent.com/sutaz

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu