Roast Different
Roast Different
Feb 1, 2022
30 | O možno novej sieti výberových kaviarní Coffee Room s Jiřím Mahrom 1/2
Play • 24 min

Vítáme vás u třetí série podcastu Roast Different, kterou odstartujeme výročním 30. dílem! Hostem tohoto dílu je Jiří Mahr, sportovní žurnalista, hokejista, ale především majitel kavárny @coffeeroomprague a pražského @donutshopprague.

Zajímá vás jak se ke kávě dostal? Jak se mu v Praze daří zapojit britský koncept kavárny, anebo to proč u něj za barem najdete především cizince?

S třetí sérií podcastu přicházíme s novým formátem. Během měsíce vychází 4 části podcastu z toho dvě jsou určeny pouze pro předplatitele. Předplatné odemyká speciálně vytvořený obsah zde na platformě Spotify. Podpořte tvorbu nejposlouchanějšího českého a slovenského kávového podcastu a magazínu a za cenu dvou cappuccin si odemkněte prémiový obsah. Více informací o předplatném naleznete na našem kávovém magazínu @rdmag.co.

Co najdete ve druhé části 30. dílu? Jiří nám prozradil, proč prodává Donut Shop, jaký projekt na něj čeká v Thajsku, ale i to jak to vidí s rozšířením sítí jeho kaváren. Ve kterých městech potkáme již brzo další Coffee Roomy?

Děkujeme také sponzorovi této části, úhonické pražírně Beansmith’s, čerstvé praženou kávu najdete na stránkách www.beansmiths.com.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu