30 | O možno novej sieti výberových kaviarní Coffee Room s Jiřím Mahrom 1/2
Play • 24 min

Vítáme vás u třetí série podcastu Roast Different, kterou odstartujeme výročním 30. dílem! Hostem tohoto dílu je Jiří Mahr, sportovní žurnalista, hokejista, ale především majitel kavárny @coffeeroomprague a pražského @donutshopprague.

Zajímá vás jak se ke kávě dostal? Jak se mu v Praze daří zapojit britský koncept kavárny, anebo to proč u něj za barem najdete především cizince?

S třetí sérií podcastu přicházíme s novým formátem. Během měsíce vychází 4 části podcastu z toho dvě jsou určeny pouze pro předplatitele. Předplatné odemyká speciálně vytvořený obsah zde na platformě Spotify. Podpořte tvorbu nejposlouchanějšího českého a slovenského kávového podcastu a magazínu a za cenu dvou cappuccin si odemkněte prémiový obsah. Více informací o předplatném naleznete na našem kávovém magazínu @rdmag.co.

Co najdete ve druhé části 30. dílu? Jiří nám prozradil, proč prodává Donut Shop, jaký projekt na něj čeká v Thajsku, ale i to jak to vidí s rozšířením sítí jeho kaváren. Ve kterých městech potkáme již brzo další Coffee Roomy?

Děkujeme také sponzorovi této části, úhonické pražírně Beansmith’s, čerstvé praženou kávu najdete na stránkách www.beansmiths.com.

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu