39 | O remeselnom pive a zákulisí experimentálneho pivovaru Proud s Michalom Škodom 1/2
Play • 1 hr 6 min

Na tento podcast ste si museli chvíľu počkať. Rozprávame sa v ňom o informáciách o pivovare Proud (@pivovarproud) , ktoré mohli byť uverejnené až dnes. Viac o predstavovaných novinkách zo zákulisia pivovaru v podcaste. :)

Ako to máte vy? Máte radi remeselné pivo alebo ste stále zástancovia dobrej Plzničky po práci? Ako už určite chápete, dnes sa budeme rozprávať hlavne o pive! Myslíme si, že na dnešnú časť sme si nemohli vybrať lepšieho hosťa. Človeka, ktorý posledných 10 rokov strávil v pivovary a postupne prestriekal všetky zaujímavé pozície.

„Markeťák“, obchodný zástupca, ale hlavne riaditeľ experimentálneho plzenského pivovaru Proud, Michal Škoda (@czechbeerguy).

S Michalom sa budeme rozprávať o pive a štýloch varenia. Rozoberieme si na drobné celý nápad so založením pivovaru Proud a taktiež prehodíme zopár slov o materskej spoločnosti Plzenský Prazdroj. Dnes sa za mikrofón posadil Mário a svojimi otázkami zamieril aj za zákulisia známej pivovarskej spoločnosti. Nakoniec Michal porozprával o plánoch experimentálneho pivovaru a aké ma pivovar spojenie s kávou a kaviarňami.

Ďakujeme za každé vypočuje, odber podcastu na vašej podcastovej platforme a zdieľanie na sociálnych sieťach! Počujeme sa opäť o dva týždne. :)

spojler #barnievycep @barnievycep

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu