22 | O naturálnych vínach a výberovej káve s Tomášom Nossekom
Play • 1 hr 16 min

V dnešním díle jsme propojili naturální vína s výběrovou kávou a pozvali si hosta, který má k oběma tématům mnoho co říct. Je jím Tomáš Nossek, spoluzakladatel brněnské prodejny a e-shopu @naturalwineshopcz, Natural wine festivalu, barista a someliér v sezónním espresso a wine baru @tyjatr_spilberk na hradě Špilberk, a také bývalý pražič a barista v podniku Rebelbean.

S Tomášem (@kesson) jsme si povídali o naturálních vínech, jejich hodnocení, jak rozpoznat kvalitní víno při nákupu nebo o jejich využití v gastronomii. Také jsme mluvili o poptávce po českých vínech v zahraničí, práci someliéra, Tomášově podniku a jeho zkušenostech s výběrovou kávou.

Děkujeme vám za vyslechnutí nebo zhlédnutí tohoto dílu a za každé sdílení či komentář na sociálních sítích, kde nás najdete pod jménem @roast_different.

Samozřejmě chceme poděkovat i našim sponzorům, kterými je e-shop www.gourmetkava.cz s čerstvou kávou a kávovým příslušenstvím a úhonické pražírně Beansmith's Coffee Roastery, kterou můžete najít na stránkách www.beansmiths.cz. Navíc tu máme pro vás připravenou 8% slevu na nákup z e-shopu www.gourmetkava.cz při zadání kódu "ROAST8".

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu