Roast Different
Roast Different
Jul 1, 2021
19 | O udržateľnosti a sebareflexií pražiarní a kávového biznisu s Alicou Bánszkou
Play • 1 hr 1 min

Naším dnešním hostem je další významná žena v české a slovenské kávové scéně - Alice Bánszká. (@alica.banszka)

Ambiciózní slovenka, která praží v brněnské pražírně Rebelbean (@rebelbeancz). V minulosti si prošla řadou známých podniků jak u nás, tak i v zahraničí. Během našeho rozhovoru jsme se především soustředili na udržitelnost kávy, transparentnost, ale i tzv. greenwashing, který se bohužel vyskytuje i v našem segmentu.

Věříme, že tento díl podcastu vám opět přinese zajímavé názory a informace o kávovém řetězci, které možná nejsou pokaždé nahlas slyšet. O sebereflexi, sociálních projektech, zastoupení žen v kávovém sektoru, ale i například o platových podmínkách v zahraničí.

Děkujeme vám za vyslechnutí nebo zhlédnutí tohoto dílu a za každé sdílení či komentář na sociálních sítích, kde nás najdete pod jménem @roast_different.

Samozřejmě chceme poděkovat i našim sponzorům, Beansmith's Coffee Roastery, úhonické pražírně výběrové kávy, kterou najdete na: www.beansmiths.com. A také děkujeme ostravské tátově pražírně kávy Father's coffee roastery, o které můžete zjistit více na: www.fatherscoffee.cz.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu