Ondrej Hurtík: O káve, živote národného koordinátora SCA a súťažiach #42
Play • 1 hr 14 min

Naším dnešným hosťom bude končiaci národný koordinátor českej SCA a Spolku výberovej kávy Ondrej Hurtík. Barista roku 2016, štvornásobný majster v Coffee in Good Spirits v Česku, vicemajster v rovnakej kategórií na svetovom finálne v roku 2015 a dlhoročná tvár českej pražiarne Doubleshot (@doubleshotcz).

S Ondrejom sme na začiatku prehodili zopár slov o súťaži Czech Aeropress Championship 2022, ktorú organizoval. Následne sme sa posunuli o 12 rokov späť, aby sme sa dozvedeli viac o Ondrejovom súkromí a pracovných začiatkoch. Cez jednotlivé súťaže a ich špecifiká sme sa dostali ku jeho pracovnej náplni v pražiarni a to nákupu zeleného zrna a cestách na farmy

Ondrej, do podcastu sme si ťa pozvali, aj ako naše poďakovanie za tvoju prácu pre českú kávovú komunitu! Za celý tím Roast Different ti ďakujeme! :)

V druhej časti pre našich predplatiteľov na Spotify sme sa dostali aj k zhrnutiu aktivít Českej SCA a jednotlivých postoch. Ondrej nám nakoniec prezradil mená kandidujúcich koordinátorov.

Ďakujeme partnerom tejto časti podcastu:

  • Distribútorovi ovseného rastlinného nápoja Oatly, ktoré sa dobre naplňuje a ešte lepšie chutí Puroshop – www.puroshop.cz Na ich e-shope vyskúšajte 10% zľavu na Oatly nápoj pomocou kódu: ROASTOATLY10
  • Slovenskej pražiarni výberovej kávy COFFEEIN – www.coffeein.sk
  • A rodinnej pražiarni výberovej kávy z Úhonic pri Prahe Beansmith’s – www.beansmiths.com

Počujeme sa opäť o dva týždne. :) Ahojte!

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu