34 | O výrobe kávových kapsúl a distribúcii pražiacich technológii s Patrikom Zahradským 1/2
Play • 26 min

Vítejte u 34. dílu podcastu Roast Different. Tentokrát se společně s naším hostem Patrikem Zahradským, jednatelem, pražičem a inovátorem slovenské pražírny @alternativcoffee podíváme na problematiku kávových kapslí a distribuci pražících technologii. Ohlédneme se také do minulosti a podíváme se na to, jaké to bylo otevřít kavárnu těsně před vypuknutím pandemie.

Jak se obchodní zástupce s komoditní kávou propracoval až k vlastní kavárně s výběrovou kávou? Kolik pražiček již na českém a slovenském trhu zvládl prodat? Proč se vydal cestou budování chráněného pracoviště a pokračuje v této cestě dál?  Patrik se také vyjádřil ke vzniku mnoha nových malých pražíren, kdo podle něj tento trh a slovenskou kávovou komunitu narušuje?

Nezapomeňte také na pokračování s Patrikem v druhé části podcastu, ta je odemčena pro všechny naše předplatitele. Veškeré informace o předplatném najdete na stránce www.rdmag.co/predplatne/. Děkujeme všem předplatitelům za přízeň a podporu.

Děkujeme také sponzorovi této části podcastu, úhonické pražírně Beansmith’s. Její čerstvě praženou kávu a kávové příslušenství najdete na stránce www.beansmiths.com

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu