26 | O tom ako sa stať 6. najlepším človekom v príprave filtrovanej kávy na svete s Tomášom Taussigom
Play • 46 min

Světová baristická soutěž v Miláně je již sice za námi, pojďte se ale společně s námi vrátit v čase. Hostem 26. dílu kávového podcastu Roast Different je Tomáš Taussig, který se nedávno umístil jako 6. nejlepší člověk na světě v přípravě filtrované kávy.

Tomáš (@tomas.taussig) společně s Máriem zavzpomíná na národní kolo soutěže Brewers Cup, které proběhlo již v únoru 2020. Popíše vývoj letošní světové soutěže “po pandemii”. Představí svůj soutěžní recept i to, na kolik ho vyšla soutěžní káva.

Mário se také vyptal na jeho současnou pozici v pražírně Coffee Culture. A Tomáš prozradil své budoucí plány vycházející z jeho účasti na soutěžích. Na co se můžeme v budoucnu společně těšit?

Děkujeme vám za poslechnutí 26. dílu podcastu Roast Different, nezapomeňte nás také sledovat na našich sociálních sítích, kde nás najdete jako @rdmag.co.

V neposlední řadě děkujeme i našim sponzorům. 

Mezi sponzory tohoto dílu patří: Kávový kalendář 24 COFFEE, o kterém najdete více informací na stránce www.kavovykalendar.cz.
Rodinná pražírna Father’s coffee roastery, jejíž kávové balíčky spolehlivě objednáte na stránce www.fatherscoffee.cz, dále také úhonická pražírna Beansmith’s Coffee Roastery s aktuální kávovou nabídkou na stránkách www.beansmiths.cz. Děkujeme také kávovému e-shopu Gourmet káva www.gourmatkava.cz, kde vedle čerstvé kávy najdete také kávové příslušenství.

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu