38 | O rozdieloch v prevádzkovaní espresso baru a kaviarne a organizácii kávového festivalu s Pavlom Bechyně 1/2
Play • 21 min

Po dvojmesačnej prestávke sme späť. Väčšinu letných dní sme venovali prípravám na Two Coffee Champs, ale našli sme si taktiež čas na oddych a dokončenie nášho vlastného štúdia! Dievčatá nám dali "košom" a venujú sa naplno prvému číslu magazínu, ktorý vyjde už 3. októbra. Takže podcast si naplno preberáme my! Mário a Ondrej. Na Spotify nájdete aj prvú pilotnú časť našej novej humornej a trošku nekorektnej show pre predplatiteľov.

V dnešnej časti zavítame pomyselne do Plzne. Hosťom dnešného podcastu je spolumajiteľ kaviarne Kafe Smetanka a spoluorganizátor kávového festivalu LÓGR, Pavel Bechyně.

Pavel precestoval kus sveta a ku káve privoňal na kurze v Austrálii. Po návrate do Česka zamieril za kávovar na trhy s pražiarňou Kávový klub v Prahe. Kedy sa v ňom prebudila myšlienka otvoriť si vlastný podnik v Plzni? Prečo si najprv otvoril, spoločne so Zuzkou Měřínskou, malý espresso bar a až neskôr kaviareň? Aké sú rozdiely v prevádzkovaní takýchto konceptov? Odpovede na tieto, ale aj množstvo ďalších otázok sa dozviete v tejto časti podcastu.

Ďakujeme sponzorovi tejto časti podcastu. Českej pražiarni Beansmith’s, ktorej čerstvo praženú kávu a kávové príslušenstvo nájdete na stránke www.beansmiths.com.

Ďakujeme za každé vypočuje, odber podcastu na vašej podcastovej platforme a zdieľanie na sociálnych sieťach! Počujeme sa opäť o dva týždne. :)

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu