33 | O súťažení a víťazstve premytej kávy s aktuálnym českým šampiónom Denisom Kramářom 1/2
Play • 38 min

Hostem 33. dílu podcastu Roast Different se stal Denis Kramář. Barista, školitel, ale především aktuální vítěz Baristy roku 2022. Téma tohoto dílu je proto jasné. Jaká byla soutěž Barista roku 2022 očima Denise? A jaké jsou jeho plány na nadcházející světový šampionát v Melbourne?

@deniskramar, loajální zaměstnanec brněnských @rebelbeancz popsal svoji cestu od odpůrce výběrové kávy po národního šampiona. Rozpovídal se o svých přípravách, o názoru na koncept soutěže, ale zodpověděl také otázky ohledně rozpočtu jeho soutěžní prezentace. Kterou myšlenku se prostřednictvím svého vystoupení snažil porotcům odprezentovat?

Děkujeme všem posluchačům podcastu a budeme rádi, když nám prostřednictvím sociálních sítí sdělíte zpětnou vazbu. Na sítích nás najdete jako @rdmag.co.

Děkujeme také všem sponzorům této části podcastu, úhonické pražírně Beansmith’s jejíž čerstvou kávu najdete na stránkách www.beansmiths.com a bratislavské pražírně Sweet Beans. Na ochutnání aktuální čerstvé produkce káv můžete na e-shopu www.sweetbeans.coffee uplatnit slevový kód „roastdifferent“ na 10% slevu.

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu