Kryštof Bartoň a Petr Kouba: Mužské zastúpenie pražiarne kávy Kmen z Českých Budějovíc #46
Play • 57 min
V dnešnej epizóde nášho podcastu máme tú česť privítať dvoch skvelých hostí, Kryštofa Bartoňa a Petra Koubu, spolumajiteľov pražiarne kávy, @kmen.coffee.
Aj keď sme tento rozhovor nahrávali v máji pred kávovým festivalom @twocoffeechamps, môžeme vás uistiť, že informácie a príbehy, ktoré v ňom zaznejú, zostali aktuálne a relevantné.
V tejto epizóde sa budeme venovať viacerým aspektom Kmen Coffee. Dozviete sa, aká je veľkosť tejto spoločnosti a koľko nadšencov pracuje v ich pražiarni. Zistíme, ako prebiehal proces rozbehu ich kávového biznisu v Českých Budějoviciach a akým spôsobom sa Kmen hlási k histórii bývalej pražiarne Fragaria.
Ondrej a Mário si opäť pripravili otázky na telo. Bolo zaujímavé sledovať, ako sa naši hostia s nimi potrápili alebo či im elegantne unikli.
Takže sa pripravte na inšpirujúci pohľad do sveta pražiarne kávy od samotných spolumajiteľov, ktorí túto vášeň pre kávu pretavili do úspešného podnikania. Nechajte sa uniesť vôňou čerstvo praženej kávy a prihláste sa k našej najnovšej epizóde! ☕🎙️
 
Ďakujeme partnerom tejto časti podcastu:
lamarzocco.cz – oficiálny distribútor kávovarov v Českej republike
mlsnacava.sk – slovenská pražiareň výberovej kávy
Ďakujeme, že podporujete našu tvorbu a zdieľate náš podcast na sociálnych sieťach. Určite nás označte ako ⁠@roast.different⁠ 🤍 Vždy nás to poteší!
🤍 Spustili sme našu novú stránku magazínu na www.roastdifferent.com. Tak ju nezabudnite navštíviť. :)
✅ Sledujte náš instagram – ⁠@roast.different⁠
✅ Otvorili sme našu prvú franšízu espresso baru different v Goethe-Institut v Bratislave na Panenskej 682/33. Navštívte našu Katku!

🎙️ Audio produkcia a strih: @wulfen_production

---

Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu