41 | O Prague Coffee Festivale a kávových projektoch s Danielom Kolským
Play • 1 hr 52 min

Vyšiel náš čerstvo „upražený“ magazín @roast.different – magazín o káve a kávovej kultúre na Slovensku a Česku. Nájdete ho v kaviarňach s výberovou kávou alebo jeho predplatné s balíčkom kávy nájdete v našom stánku www.stanok.coffee

Naším dnešným hosťom je Daniel Kolský. Spolumajiteľ kaviarenskej siete Mamacoffee (@mama_coffee), českej organizácie Coffee Embassy, architekt, dizajnér, zakladateľ pražského kávového festivalu, projektu Pomáhej Ukrajině a filantrop.

S Danielom (@danikolsky) sme venovali veľkú časť podcastu jeho kávovému festivalu – Prague Coffee Festival (@prague_coffee_festiva). Takže ak patríte medzi tých, ktorí sa už k lístkom nedostali, tak radšej túto časť nepočúvajte. Budeme sa rozprávať o tom čo si pre nás Dani s jeho tímom pripravil. Aká je hlavná téma festivalu tento rok? V našom rozprávaní zájdeme do hĺbky podujatia, jeho podstate a začiatkom. Prečo festival nespolupracuje s českým Spolkom výberovej kávy a aké sú prekážky v ich spolupráci? Nezostali sme len pri týchto dvoch témach. Ešte pred tým sme sa stihli porozprávať o reálnej udržateľnosti kávového biznisu.

Ďakujeme partnerom tejto časti podcastu:

  • E-shopu so širokým výberom kávy a príslušenstva na jej prípravu Gourmetkava.cz – www.gourmetkava.cz
  • Českej pražiarni výberovej kávy Coffee Source – www.coffeesource.eu
  • A rodinnej pražiarni výberovej kávy z Úhonic pri Prahe Beansmith’s – www.beansmiths.com

Ďakujeme za každé vypočuje, odber podcastu na vašej podcastovej platforme a zdieľanie na sociálnych sieťach!

--- Send in a voice message: https://podcasters.spotify.com/pod/show/roastdifferent/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu