16 | O tvorbe jedla, pohľade kuchára na kávu a novom projekte "Kruh" Petra Bartoše
Play • 43 min

Je to tu! Nová část podcastu roast different, která tentokrát nebude tolik o kávě jako spíš o gastronomii. Rozhodli jsme se vyzpovídat talentovaného českého kuchaře Petra Bartoše (@ptr_brts), který sbíral své zkušenosti nejenom v Česku, ale i v zahraničí a momentálně působí v pražském podniku Café Savoy (@savoy.antiquesafes).

V dnešním díle jsme se dostali od tvorby nových jídel, pohledu kuchařů na kávu, až k Petrově black metalové kapele. A mimo jiné se Petr rozhodl představit v našem rozhovoru svůj nový utajovaný projekt "Kruh" (@kruh__dining), na kterém v poslední době pracuje! Věříme, že pokud jste milovníci jídla, tak si tohoto hosta a tento díl opravdu vychnutnáte.

Nezapomeňte Petrův projekt sledovat na instagramovém účtu (@kruh__dining), který spustili v den zveřejnění této části podcastu.

Děkujeme vám za vyslechnutí nebo shlédnutí tohoto dílu a za každé sdílení či komentář na sociálních sítích, kde nás najdete pod jménem @roast_different.

I v této části chceme samozřejmě poděkovat našim sponzorům: Beansmith's Coffee Roastery, české pražírně výběrové kávy, kterou najdete na: www.beansmiths.com. Navíc stále platí pro naše posluchače 10% sleva na nákup z pražírny Beansmith's při zadání kódu "ROASTDIFFERENT".
A také děkujeme kávovému centru a pražírně Coffee Club - Žijeme kávou, o kterém se můžete více dozvědět na www.zijeme-kavou.cz. Coffe Club - Žijeme kávou si pro vás připravil mimo jiné 10 a 20% slevu na nákup v jejich pražírnách.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/adamcik/message
More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu