FinCast
FinCast
Sep 7, 2022
Astronomická cena energií a smysl životních pojistek. Mají finančně chránit při zdravotních událostech, ale mají punc produktu s velkou odměnou pro zprostředkovatele
Play • 1 hr 2 min

V tomto díle FinCastu probereme životní pojištění z mnoha úhlů. Například jaká je nákladovost tohoto produktu nebo jaký druh a jaké pojistné částky zvolit. Životní pojištění s investiční složkou má navíc punc produktu s velkou odměnou pro zprostředkovatele. Dnes je ale trendem mít spíše rizikové životní pojištění a ušetřené peníze využít k investici.

Nebudeme se ale věnovat jen pojištění. S Finančníky probereme také zastropování cen elektřiny, její vývoj na burze, válečnou daň a také budoucnost českého pracovního trhu. Další FinCast je nabitý informacemi potřebnými pro „bohatší“ život.

FinCast. Podcast finančníků Josefa Soumara, Tomáše Posekaného a Michala Vrančíka a moderátorů Petra Meškána a Jana Schönbauera.

Pravidelný pořad věnující se aktuálnímu ekonomickému dění a jeho dopadům na finance každého z nás. Cílem FinCastu je, abyste po jeho poslechu byli vždy o něco bohatší.

Poslechněte si konkrétní rady z oblastí ekonomického, investičního a finančního světa.

FinCast vychází pravidelně každý měsíc. 

Poslouchejte na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

Vaše tipy uvítáme a dotazy zodpovíme na adrese FinCast@financnici.com.

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu