Svojí cestou
Svojí cestou
Apr 21, 2023
#59 [ENG] Orpheus B and Ava Avatar: Be the Way, Medicine of Nature and Infinite Abundance
Play • 1 hr 19 min

Poznámky k podcastu na webu: https://aoravit.cz/blog/59-orpheus-b-and-ava-avatar-be-the-way-medicine-of-nature-and-infinite-abundance/

---

Dnešní epizoda je hodně speciální - nahráli jsme ji na Kostarice a je to také první anglická epizoda tohoto podcastu!

Jestli tedy nemluvíte anglicky, omlouváme se. Orpheus s Avou jsou ale tak zajímaví lidé, že jsme si tuto příležitost nechtěli nechat ujít a rozhodli se vydat anglický díl podcastu. :)

Měli jsme možnost strávit 2 úžasné týdny v Be Home komunitě na Kostarice, kde Orpheus s Avou a jejich dcerou žijí, a natočit s nimi tento rozhovor.

Orpheus se před 25 lety seznámil s uměním Tai-chi, čímž započalo jeho zkoumání práce s energií, spiritualitou a mystikou. Je průvodcem, léčitelem, má titul v tradiční čínské medicíně a diplomy v různých oborech přírodních léčebných metod. Učí Qi-Gong, zabývá se vařením, psaním, akupunkturou, tvorbou hudby a specializuje se na šamanské cesty a léčení pomocí posvátných rostlin. Je také autorem knihy B The Way a pořádá semináře po celém světě.

Ava pracuje primárně se ženami a věnuje se tématu hojnosti a toho, jak si stoupnout do své síly, aktivovat svůj plný potenciál, překonat bloky na této cestě, zářit své dary do světa a vytvořit si život, který opravdu chceme žít.

V rozhovoru si povídáme o tom, jak Orpheus vytvořil centrum Be Home a jaká byla jeho sebeobjevná cesta a jaká největší uvědomění na ní prožil. Povídáme si o vědomí, životu v rovnováze, o jasnosti, meditaci a šamanismu.

Ava sdílí svůj osobní příběh o překonání překážek, přijetí nové identity a vydání se na cestu pomáhat ženám být opravdu samy sebou. Bavíme se o hojnosti, snech a tužbách a také o práci s posvátnými rostlinami.

Jestli chcete poznat 2 velmi zajímavé silné osobnosti a nechat se inspirovat tím vším, co tvoří a čím se zabývají (a možná skrze to chytit inspiraci pro vaše další směřování), nebo se třeba chcete jen uvolnit a užít si příjemný přátelský rozhovor v láskyplné a živé atmosféře Be Home komunity na Kostarice, tak tento rozhovor je pro vás.

Opět jsme k němu nahrávali i video, které můžete zhlédnout na YouTube a nově i na Spotify.

---

Chcete být každý týden o krok (nebo několik kroků) dál? Připojte se ke komunitě více než 4000+ odběratelů populárních newsletterů „Týdenní Výcuc“ a „Čistá mysl“. Získejte tak každý týden praktické tipy pro váš seberozvoj. Vždy stručně, inspirativně a k věci. https://aoravit.cz/newsletter

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu