Svojí cestou
Svojí cestou
Sep 28, 2022
#45 Lilia Khousnoutdinova: Esence ženství, posvátné sesterství a ženy ceremonialistky
Play • 1 hr 7 min

Poznámky k epizodě na webu: https://aoravit.cz/blog/45-lilia-khousnoutdinova-esence-zenstvi-posvatne-sesterstvi-a-zeny-ceremonialistky/

Mnoho z nás tráví většinu svého času v prostředí, kde se mísí mužské a ženské energie. Někdy je ale zajímavé tyto energie oddělit a prozkoumat je samostatně.

V dnešní 45. epizodě si povídáme s Lilií Khousnoutdinovou, která sice pracuje s partnerskými vztahy celkově, ale nejvíce se věnuje cestě ženství.

Protože celá tvorba Lilie nejde v jediném rozhovoru obsáhnout, zaměřili jsme se na 3 hlavní témata: Sesterství, rituály a ženství.

Povídáme si o:

  1. Hledání zdravých ženských vztahů a jejich budování, o intimitě pravého sesterství a mýtech kolem nich.
  2. Ženy ceremonialistky – o tom, kdo to jsou ceremonialistky, kdo jsou to kněžky, jaké existují všechny možné rozmanité a hluboké rituály a jak mohou obohatit náš život.
  3. Vztahy mezi muži a ženami, o ženské spiritualitě, o ročním výcviku kněžek u Lili a jejích pobytech v Provence, Avalonu a Bhútánu a spoustě dalších tématech jako třeba o vlivu vztahu matka-dcera, o pomluvách, cykličnosti a ženských kruzích.

Jestli chcete podpořit svojí esenci ženství a inspirovat se, jak ji v životě umět naplno vyjadřovat a žít pravdivěji k sobě samé (a nebo jste třeba muž a chcete se dozvědět více o světě žen :) – tak tahle epizoda je přesně pro vás.

Připojte se ke komunitě více než 1000+ odběratelů populárního newsletteru „Týdenní Výcuc“ a obdržte každý pátek zdarma 5 praktických tipů pro váš seberozvoj. Vždy stručné a k věci. https://aoravit.cz/vycuc/

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu