Svojí cestou
Svojí cestou
Dec 14, 2022
#53 Lukáš Příkazký o světě herectví, nastavení mysli a tvorbě audioknihy Detox hlavy
Play • 1 hr 22 min

Zápisky k podcastu na webu: https://aoravit.cz/blog/53-lukas-prikazky-o-svete-herectvi-nastaveni-mysli-a-tvorbe-audioknihy-detox-hlavy/

---

  • Jaké je filmové a divadelní zákulisí?
  • Jaké bylo nahrávat moji audioknihu Detox hlavy?
  • Jak se herec dokáže naučit tak velké množství textů a scénářů?
  • Jak se příliš neztotožňovat s hereckými rolemi a nepřebírat jejich emoce?
  • A co o světě herectví většina lidí netuší?

O tom všem (a dalších věcech) si povídáme s profesionálním českým hercem Lukášem Příkazkým.

V listopadu 2022 vznikala audioverze mé knihy Detox hlavy.

Spojil jsem se na to právě s Lukášem. Ten ji krásně přečetl a společně jsme ve studiu strávili parádních 16 nahrávacích hodin.

Během toho s námi při přestávkách Lukáš sdílel různé příběhy z natáčení filmů nebo hraní v divadle. Bylo to často tak zajímavé a vtipné, že jsme se s mojí ženou Luci rozhodli nahrát s Lukášem o světě herectví rozhovor.

Lukáš je český divadelní, filmový a televizní herec. Aktuálně je členem souboru Dejvického divadla. Hrál například ve filmech a pohádkách jako Sedmero krkavců, Kdyby byly ryby, Štěstí je krásná věc nebo Láska hory přenáší a také v několika seriálech, například v pořadu Specialisté, Most a Rapl.

Jestli vás zajímá, jak to v českém světě herectví chodí, jak se člověk může stát hercem a jaké to doopravdy je (nebo se chcete dozvědět něco ze zákulisí nahrávání mé audioknihy), tak tenhle díl je přesně pro vás.

A kdybyste si chtěli pořídit audioknihu Detox hlavy, o které se v rozhovoru bavíme (ale samozřejmě klidně i tištěnou knihu nebo e-knihu), tak ji najdete ZDE.

Provede vás uceleným 7krokovým postupem pro důkladné pročištění hlavy a celého svého života, abyste mohli žít každý den ve větší lehkosti a radosti.

Přejeme vám obohacující poslech!

---

Chcete být každý týden o krok (nebo několik kroků) dál? Připojte se ke komunitě více než 2000+ odběratelů populárních newsletterů „Týdenní Výcuc“ a „Čistá mysl“. Získejte tak každý týden praktické tipy pro váš seberozvoj. Vždy stručně, inspirativně a k věci. https://aoravit.cz/newsletter

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu