Svojí cestou
Svojí cestou
Dec 29, 2021
#30 Uzavření roku: Se zakladateli X-Challenge o hodnotách, cílech a vizích
Play • 1 hr 24 min

V této jubilejní 30. epizodě, která uzavírá první sezónu podcastu Mindset Upgrade, si povídám se zakladateli projektu X-Challenge – s Mikym Škodou, Petrem Oliverem a Matoušem Vinšem – o hodnotách, cílech a vizích.

Uslyšíte:

  • → Co je to X-Challenge, jak tento projekt přispívá světu a jak díky němu můžete obohatit svůj život i vy.
  • → Petr sdílí, proč je podle něho nejdůležitější věc na světě poznávat sám sebe a jak využít tmy a Nicnedělání k sebepoznání.
  • → Miky mluví o zvídavosti jako o základním semínku žití a o tom, proč podle něj nejde najít smysl života.
  • → Matouš nabízí svůj pohled na dlouhověkost a proč to není o tom žít co nejdéle, ale co nejkvalitněji a co je to ve skutečnosti láska.
  • → Téma cílů – jestli si je nastavovat nebo ne, jak na ně přijít, jak s nimi pracovat, jak moc se v životě snažit dosahovat svých snů a které sny za to stojí a které ne.
  • → Nástrahy dnešní doby a jak z ní vytěžit maximum.
  • → Co je to životní šeď a jak se z ní vytrhávat a obohatit svůj život o nová dobrodružství.

Cílem našeho povídání je vás inspirovat. V této době na přelomu roků, kdy mnozí bilancují své životy, odpočívají, načerpávají energii a přemýšlí, kam se ubírat příští rok., vám chceme poskytnout nové nápady, podněty a aha momenty, abyste si třeba přišli na to, co v životě opravdu chcete a jaké cíle si dát na příští rok.

I pokud posloucháte už v roce 2022, možná vás tenhle díl nasměruje novými cestami nebo vás naopak utvrdí v tom, že jste na správné cestě. Případně vám třeba ukáže i jen drobné nové možnosti, jak svůj život ještě více vyladit.

Je to krásný a hluboký rozhovor, ve kterém si podle mě každý najde to svoje, tu svojí kapku inspirace, ten svůj vlastní aha moment. Přeji vám příjemný poslech a také ten nejkrásnější vstup do roku 2022!


Odkazy:

X-Challenge.cz

Rozcestník (s kódem MINDSETUPGRADE získáte 10% slevu)

Patreon (přidejte se do naší komunity a získejte přístup k exkluzivnímu seberozvojovému obsahu)

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu