Svojí cestou
Svojí cestou
Aug 31, 2022
#42 Kuba Yube Pelikán: Příběhy z Amazonského pralesa a výcvik práce s Kambo medicínou
Play • 1 hr 35 min

Někdy se stane, že člověk ucítí touhu vydat se za dobrodružstvím. A když to volání poslechne, často ho to zavede k velkým životním uvědoměním.

Takové volání poslechl náš kamarád Kuba Pelikán, který se dlouhodobě zabývá optimalizací svého těla, mysli a života celkově, učí lidi jógu a věnuje se práci s amazonskou očistnou žábou Kambo.

Kubu zavolala Brazílie, konkrétně Amazonský prales a 3týdenní výcvik práce s Kambo medicínou. Nic neplánoval a netušil, co ho potká, sbalil si batoh a vyrazil na cestu.

O tom, co ho na této cestě potkalo, si povídáme v tomto rozhovoru.

Bavíme se o tom:

  1. Kde vznikla Kubova touha po hlubším seberozvoji a jak se to stalo, že se vydal do Brazílie.
  2. Jak se Kuba dostal k indiánskému kmeni v Amazonii, od kterého dostal jméno Yube, jaké výzvy ho tam čekaly a co si díky nim uvědomil.
  3. A také o momentech intenzivního strachu, kdy se k němu do pralesa donesla zpráva o vypuklé válce na Ukrajině a nebo když uprostřed noci hledal v džungli žábu Kambo, a přitom tam na něj čekalo něco úplně jiného.

Jestli v sobě máte touhu po dobrodružství, kterou si nedovolujete projevit, tak vás možná tenhle rozhovor popostrčí otevřít se neznámu a udělat první krok.

https://aoravit.cz/blog/kuba-pelikan-pribehy-z-amazonskeho-pralesa

More episodes
Search
Clear search
Close search
Google apps
Main menu